DN Akademi

Temel ilkemiz “Önce İnsan” prensibi


Biz Kimiz?

DN Akademi DN Kreatif Dijital Reklam Ajansı kuruluşudur. Ajans bünyesinde İnsan Kaynakları adı altında kurulan bu kuruluşta amacımız eğitimli bireyler yetiştirerek Dijital alanda iş istihdamı sağlayabilmek.

DN Akademi Türkiye’de hepsi birbirinden deneyimli ve donamlı birçok eğitmenin eğitimlerini en iyi şekilde öğrencilerine sunarak eğitim gücü yüksek bireysel yetiştirmeyi bir görev edinmiştir.

Farklı dallarda sayısız eğitimle her yaş ve eğitim grubundan insan için kendilerini geliştirme imkanı sunan DN Akademi, yalnızca eğitim süresince olmamakla birlikte; eğitim öncesinde ve sonrasında da dilediğiniz an danışabileceğiniz profesyonel bir ekiple yanınızda.

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli çalışmamız ise öğrencilerine deneyim kazanabileceği iş fırsatını sağlayan kuruluşlarımızın olmasıdır.

DN Akademi ile sizde kendinize değer katacak deneyimleriniz ile uzmanlaşacaksınız.

 

Neden Biz?

DN Akademi’nin “önce insan” ilkesi doğrultusunda hazırladığı online eğitim sistemi; yalnızca öğrenmenin değil, aynı zamanda ileriye yönelik kariyer hedeflerinde de ilk basamağı çıkmanın en keyifli ve kolay yolu olduğunu bilmenizde fayda var. Nerede ve ne zaman olursa olsun öğrencilerine en doğru kaynaklardan özenle hazırlanmış eğitim programını, seçkin hocaların anlatımları ile sunan DN Akademi; her daim erişilebilir ve kaliteli eğitim anlayışını da bu süreçte sürekli hale getiriyor.

Öğrenimin ölçülmesinde en modern ölçme ve değerlendirme metotlarının kullanıldığı uzaktan eğitim sisteminde; her öğrencinin kendi öğrenim şekliyle eğitim alması da örgün eğitimden farklı olarak sunulan en önemli noktalardan birisidir. Herkes için eğitimin mümkün olduğu online eğitim sisteminde, yaşam düzeninin değişmediği bir eğitim almanın verdiği motivasyon da öğrencinin öğrenme sürecini pozitif yönde etkileyen bir durum.

İş veya sosyal hayatınızda size altın anahtar olacak geniş yelpazeli birçok eğitimi alabileceğiniz DN Akademi , yaşamınızda ve kariyerinizde yepyeni bir başlangıç yapmak istediğiniz her an ve her yerde yanınızda.